21:47 / 29.04.2015.

Autor: Ivan Dorian Molnar

Kek: Isplatio se pritisak, Vulić: Nogomet je bio pošten, pobijedila je bolja momčad

Čestitam igračima, isplatio se pritisak koji smo stvarali. Šteta što već u samom početku utakmice nismo iskoristili neke dobre situacije, bilo bi nam lakše igrati, rekao je Kek.

Nakon susreta Rijeke i Splita, u kojem su Bijeli dominirali i pobijedili s 2:0, prvu riječ na „pressici“ imao je trener gostiju Zoran Vulić.

Pobijedila je bolja i kvalitetnija momčad, čestitam Rijeci. Nemam što zamjeriti svojim igračima, počeli smo danas s dva igrača koji su imali jedan trening nakon 10 dana pauze. Dobro smo se držali 70 minuta, ali Jednostavno je danas nogomet bio pošten i pobijedila je bolja momčad, rekao je Vulić.

Zadovoljan je izvedbom svoje momčadi i novom pobjedom bio trener Rijeke Matjaž Kek.

Čestitam igračima, isplatio se pritisak koji smo stvarali. Šteta što već u samom početku utakmice nismo iskoristili neke dobre situacije, bilo bi nam lakše igrati. Igrali smo protiv kvalitetne ekipe, koja je dobra u obrani i vrebala je priliku iz prekida ili neke naše  greške. Srećom, mi ih nismo napravili. Mislim da smo dobro istempirali ritam u ovom tjednu, nekim igračima smo dali drugo poluvrijeme, pola sata igre. Uspjeli smo zadržati visok ritam, zaslužena pobjeda. čestitam igračima, do petka slobodno i onda dalje – nova utakmica u ponedjeljak, zaključio je Kek.