21:03 / 01.10.2017.

Kek: U nastavku se vidjela razlika u kvaliteti

Očekivano ali ipak previše problema u prvom poluvremenu. Korigirali smo neke stvari i u nastavku pokazali razliku u kvaliteti te na kraju došli do uvjerljive pobjede. Dali smo im previše prostora u prvom dijelu i Sluga je u tom trenutku bio naš daleko najbolji igrač, kaže Kek.

Nogometaši Rijeke s uvjerljivih 5:1 slavili su na gostovanju kod Rudeša u sklopu 11. kola domaćeg prvenstva. Bijeli su na krilima sjajnog Simona Sluge preživjeli prvo poluvrijeme, da bi u nastavku na golovima Gavranovića i Hebera riješili pitanje pobjednika.

Domaći trener Inaki Alonso posebno je bio zadovoljan kako je njegova momčad izgledala u prvih 45 minuta.

Slična utakmica kao i ona prva u Rijeci. Tamo smo primili četiri gola, danas jedan više ali ne mogu puno zamjeriti svojim igračima jer su dali sve od sebe. Imali smo stvarno dobro prvo poluvrijeme, dok smo u nastavku pali i to nije bilo idealno. Mislim da su nas presjekla dva brza gola Rijeke početkom nastavka, kaže Alonso.

Trener Bijelih Matjaž Kek nije bio nimalo oduševljen onime što je vidio u prvome dijelu od svoje momčadi.

Očekivano ali ipak previše problema u prvom poluvremenu. Korigirali smo neke stvari i u nastavku pokazali razliku u kvaliteti te na kraju došli do uvjerljive pobjede. Dali smo im previše prostora u prvom dijelu i Sluga je u tom trenutku bio naš daleko najbolji igrač. Elez je osjetio zatezanje ali mislim da nije ništa ozbiljno, kaže Kek.