11:12 / 12.09.2016.

Autor: Korado Vujnović

Pod stijenama Kantride 12.9. - Serija promašaja začinjena sudačkom greškom

Ne znam što je sudac svirao. Prekršaja nije bilo, ako je netko i napravio prekršaj, bio je to domaći obrambeni igrač. U prvom trenutku se činilo da je pokazao na centar, a je li mu pomoćni nešto sugerirao ne znam. Nitko zapravo ne zna što je svirao, rekao je Andrijašević.

U neobičnoj i sadržajnoj utakmici u Vinkovcima nogometaši Rijeke izgubili su dva važna boda u utrci za sam vrh prvenstvene tablice. Pregršt nerealiziranih prigoda, koje su bile rezultat dopadljive igre riječke momčadi, te neopravdano poništeni pogodak Andrijaševića u 71. minuti, glavne su značajke sinoćnjeg ogleda. Točku na "i" tmurne riječke večeri stavio je Gorgon, pogodivši u posljednjoj minuti susreta gredu s bijele točke. O vinkovačkom srazu u današnjoj emisjiji govore Mario Gavranović, Franko Andrijašević i pomoćnik sportskog direktora Ivan Mance

Emisiju Pod stijenama Kantride koju uređuje i vodi Korado Vujnović slušajte svakoga ponedjeljka u 9:30 na Radio Rijeci.