20:32 / 05.03.2022.

Riječani pobjedom protiv Slaven Belupa došli na samo bod zaostatka od prvog mjesta

Rijeka - Slaven Belupo

Nogometaši Rijeke u 26. kolu domaćeg prvenstva na Rujevici su došli do još jedne važne pobjede i protiv Slaven Belupa upisali slavlje od 3:0. Ključni čovjek utakmice bio je Adam Gnezda Čerin koji je svojim ulaskom u igri pokrenuo Bijele.

RIJEKA - SLAVEN BELUPO 3:0

Strijelci: 1:0 Vučkić 55', 2:0 Drmić 70', 3:0 Čerin 79'

RIJEKA: Labrović - Vukčević, Velkovski, Krešić, Solano - Selahi, Pavičić - Ampem, Vučkić, Murić - Drmić

SLAVEN BELUPO: Sušak - Božić, Paracki, Soldo - Bogojević, Marina, Caimacov, Goda - Kvržić, Zapata, Brković

Prvo poluvrijeme nije donijelo previše uzbuđenja, no zato je nastavak susreta nadoknadio propušteno. U 55. minuti Čerin prvim dodirom nakon ulaska s klupe sjajno vidi Pavičića koji preciznim pasom asistira Vučkiću, a Slovenac iz neposredne blizine nema problema pogoditi praznu mrežu.

U 70' Čerin nakon skraćenog kornera povratnom loptom pronalazi Drmića čiji udarac odsjeda iza leđa Sušaka. Konačnih 3:0 i potvrdu titule igrača utakmice postavlja Čerin volejom nakon još jednog prekida.