21:12 / 02.04.2022.

Rijeka se na krilima Vučkića u Puli ponovno vratila ligaškim pobjedama

Istra 1961 - Rijeka

Nogometaši Rijeke prekinuli su niz od dva uzastopna poraza i u Puli se ponovno vratili pobjedama. Bijeli su na krilima dvostrukog strijelca Vučkića s 2:0 pobijedili Istru 1961.

ISTRA 1961 - RIJEKA 0:2

Strijelci: 0:1 Vučkić 28', 0:2 Vučkić 88'

ISTRA 1961: Lučić - Perković, Galilea, Silva - Marin, Caceres, Perera, Hujber - Mišković, Mlinar - Beljo

RIJEKA: Labrović - Vukčević, Krešić, Velkovski, Solano - Selahi, Lepinjica - Abass, Vučkić, Murić - Drmić

Prvo poluvrijeme nije nam donijelo previše uzbuđenja na terenu.

Riječani su u prvih 45 minuta stvorili jednu pravu šansu iz koje su stigli do prednosti. Abass je povukao po lijevoj strani i na vrhu kaznenog prostora vidio Vučkića koji dobrim udarcem uz pomoć vara Lučića za 0:1.

Nastavak je donio također malo prigoda. Svoju najbolju Istra je imala u 58. minuti kada je Mišković pucao glavom nakon kornera, ali Labrović je na visini zadatka.

Konačno rješenje vidjeli smo u 88. minuti.

Murić je presjekao dodavanje, odigrao dupli pas sa Abassom i sjajno vidio ulazak Vučkića. Slovenac je primio loptu, prevario Lučića i mirno pogodio za konačnih 0:2.