19:23 / 14.05.2022.

Rijeka i Slaven Belupo podijelili bodove u Koprivnici

Slaven Belupo - Rijeka

Nogometaši Rijeke na završnom su prvenstvenom gostovanju odigrali 2:2 protiv Slaven Belupa.

SLAVEN BELUPO - RIJEKA 2:2

Strijelci: 0:1 Obregon 49', 1:1 Krstanović 56' (11m), 2:1 Krstanović 59', 2:2 Vukčević 79'

SLAVEN BELUPO: Sušak - Utin, Goda, Hlevnjak, Bosec - Liklin, Marina - Zapata, Laušić, Zvonarek - Krstanović

RIJEKA: Labrović - Smolčić, Velkovski, Čestić - Ampem, Čerin, Lepinjica, Bušnja - Vuk, Obregon, Murić

Prvi dio donio je puno borbe, dosta udaraca ali bez golova. Domaćin je dvije najbolje prilike imao preko Zapate čiji je udarac obranio Labrović i Krstanovića koji je zatresao gredu.

S druge strane, Riječani su najbliže pogotku bili u 30. minuti kada ubačaj Bušnje pored gola šalje Obregon.

U nastavku su stigli i golovi. U 49' ubačaj Murića Obregon pretvara u riječku prednost od 0:1. Slaven odgovara u samo tri minute preokretom u režiji Ivana Krstanovića.

Prvo je popularni Krle iznudio i realizirao kazneni udarac za izjednačenje, da bi sjajnim udarcem iz daljine domaćina doveo u prednost.

Konačnih 2:2 svojim prvijencem u riječkom dresu postavio je Vukčević.