Rijeka i dalje bez domaće pobjede, Osijek s tri gola prošao Rujevicu

10.09.2022.

22:12

Rijeka - Osijek

Nogometaši Rijeke nisu uspjeli u premijeri novog trenera Cosmija doći do bodova protiv Osijeka.

Osijek je od početka utakmice bio dominantan i odmah pokazao kako je na Rujevicu stigao po tri boda. Riječani su u cijeloj utakmici ostali bez udarce u okvir gola, a najbolju šansu imali su krajem prvog poluvremena kada je Đuričin zatresao vratnicu.

Gosti su poveli nakon pola sata igre kada Galešić gubi duel sa Mierezom, a Argentinac nakon povratne lopte pogađa pored Labrovića. Do kraja prvog dijela Osječani su povećali svoju prednost, ovoga puta strijelac je bio Caktaš

U nastavku petnaestak minuta dobre igre Rijeke nije donijelo pogodak, dok je na drugoj strani Caktaš svojim drugim golom postavio konačnih 0:3.