10:48 / 09.12.2021.

Rijeka i Osijek odigrali bez golova i previše prilika

HNK Rijeka - NK Osijek: Mihret Topčagić, Nino Galović

Nogometaši Rijeke u odgođenoj su utakmici 14. kola domaćeg prvenstva na Rujevici protiv Osijeka odigrali bez golova 0:0. U ne previše sadržajnoj utakmici, Riječani su zadržali vodeće mjesto s bodom prednosti isped Osječana.

RIJEKA - OSIJEK 0:0

Strijelci:

RIJEKA: Labrović - Smolčić, Velkovski, Galović - Ampem, Pavičić, Selahi, Tomečak - Murić, Abass - Drmić

OSIJEK: Malenica - Bočkaj, Čeberko, Škorić, Bralić, Miloš - Fiolić, Nejašmić, Brlek - Mierez, Topčagić

Od samog početka vidjelo se kako to neće biti utakmica s velikim brojem prigoda. Najbolja riječka u prvom dijelu stigla je u 27. minuti kada Murić proigrava Drmića čiji udarac brani Malenica. Četiri minute kasnije gosti odgovaraju pokušajem Miereza kojeg brani Labrović.

U nastavku smo gledali sličnu utakmicu. Rijeka je najbliže pogotku stigli sredinom nastavka kada Čerin puca malo iznad gola. Opasni su u završnici bili i Osječani, no Bralićev pokušaj glavom nakon kornera otišao je preko gola.