Rijeka - Klana 3:0

24.09.2013.

23:07

Autor: Korado Vujnović

Momčad Rijeke sastavljena od igrača koji nisu imali veliku minutažu u nedjelju, pobjedila je ekipu Klane 3:0.

Rijeka je odigrala trening utakmicu s ekipom Klane koja je pružila odličan otpor, posebno u prvom poluvremenu. Matjaž Kek na teren je poslao igrače koji nisu igrali u nedjelju ili nisu imali punu minutažu, no nezadovoljno je vrtio glavom čekajući da se pojave suci utakmice. Kasnili su pola sata, treneri više nisu mogli čekati pa je prvih 13 minuta sudio pomoćni trener Miletić dok je trener vratara Ćaleta u desetoj minuti zbog zaleđa poništio pogodak Kramarića.

Prvu izmjenu Kek je napravio u 23. minuti zamjenivši Anasa Sharbinija s mladim Okechukwuom, a iako se radilo o trening utakmici bilo je tu žestokih startova u kojima srećom nije bilo teže ozlijeđenih iako je zglob Cesarca opet bio u opasnosti. Borbena Klana tako je uspjela na poluvrijeme otići netaknute mreže, no u drugom poluvremenu Rijeka je očekivano došla do pobjede. Razigrao se nigerijski dvojac Ajayi-Okechukwu, prvo je Ajayi sigurno poentirao izbivši sam ispred golmana da bi potom postigao drugi pogodak na asistenciju hitrog Okechukwua. Alispahić je lijepo dijagonalom izbacio Okechukwua koji iz prve asistira razigranom Krstanoviću na petercu za naklon glavom i konačnih 3:0.

Susret je zbog mraka prekinut 15 minuta prije kraja susreta.