Prvi trening na Rujevici vodili su Fausto Budicin i Dragan Tadić, a novi trener očekuje se do kraja tjedna. Najviše izgleda da preuzme klupu Bijelih i dalje ima malteški izbornik, Talijan Devis Mangia.
14.06.2022.
11:21
Autor: Ivan Ribarić
Prvi trening na Rujevici vodili su Fausto Budicin i Dragan Tadić, a novi trener očekuje se do kraja tjedna. Najviše izgleda da preuzme klupu Bijelih i dalje ima malteški izbornik, Talijan Devis Mangia.
Palikuća je najavio kako su ciljevi Rijeke i dalje isti - borba za što bolje mjesto u prvenstvu, otići što dalje u Europi i u Kupu. U idućim danima očekuje se dolazak novih igrača koji će dodati nešto iskustva mladoj riječkoj momčadi koju će u novoj sezoni predvoditi povratnik nakon ozljede Haris Vučkić.
Sportski direktor potvrdio je odlazak Velkovskog i Abassa s kojim nije produžena suradnja, dok se još uvijek pregovara oko povratka Gnezde Čerina i Krešića. Rujevicu su također napustili Čestić i Prskalo, a svi igrači koji su bili na posudbi u Hrvatskom dragovoljcu započet će pripreme s Rijekom.
U Rijeku stiže uz novog trenera i potpuno novi stručni stožer, a jedino će Mrčela ostati trener vratara. Bijeli će do 26. lipnja trenirati na Rujevici, a zatim se prebaciti u Kranjsku Goru gdje će boraviti do 8. srpnja. U tom periodu potvrđene su barem tri pripremne utakmice protiv Brava i Kranja u Sloveniji te praške Sparte u Villachu.
Robert Palikuća o novom treneru
Programe Hrvatskoga radija slušajte na svojim pametnim telefonima i tabletima preko aplikacija za iOS, Android i Huawei.
Autorska prava - HRT © Hrvatska radiotelevizija.
Sva prava pridržana.
hrt.hr nije odgovoran za sadržaje eksternih izvora