20:24 / 13.07.2018.

Rijeka pobjedom protiv Luton Towna zaključila pripreme u Kranjskoj Gori

Nogometaši Rijeke pobjedom protiv Luton Towna nastavili su stopostotan niz pobjeda na pripremama za novu sezonu. Bijeli su golovima Čolaka i Gorgona zaključili pripreme u Kranjskoj Gori te se u nedjelju vraćaju na Kvarner.

RIJEKA - LUTON TOWN 2:0

Strijelci: 1:0 - Čolak (22'), 2:0 - Gorgon (32').

RIJEKA: Sluga (od 46' Prskalo), Pavelić (od 46' Raspopović), Punčec, Escoval (od 46' Župarić), Zuta (od 59' Mamić), Čanađija (od 46' Lončar), Capan (od 46' Grahovac), Kvržić (od 46' Acosty, od 80' Mitrović), Puljić (od 46' Pavičić), Gorgon (od 46' Heber), Čolak (od 62' Bojinov).

LUTON: Shea, Stacey, Jones, Sheenan, Potts, McCormack, Gambin, Grant, Shinnie, Collins, Jervis. Još su igrali: Stech, Justin, Pearson, Bradley, Senior, Mpanzu, Rea, Conick, Hylton, Lee.

Nogometaši Rijeke pobjedom protiv engleskog trećeligaša Luton Towna zaključili su pripreme u Kranjskoj Gori. Bijeli se u nedjelju vraćaju na Kvarner gdje će se spremati za prvo kolo domaćeg prvenstva koje se igra 28. srpnja na Rujevici protiv Gorice.

Nakon pobjeda protiv Žiline (5:0) i Spartaka iz Moskve (3:1), nogometaši Rijeke slavili su i protiv Luton Towna golovima Čolaka i Gorgona u prvom poluvremenu utakmice. Posebno dojmljiv bio je pogodak Austrijanca koji je krasno pogodio s nekih 18 metara. U nastavku utakmice nije bilo više golova, iako su Englezi imali nekoliko opasnih prilika. Rijeka je tako sa stopostotnim učinkom odradila sve pripremne utakmice i Matjaž Kek može mirno čekati početak nove sezone.