Samo jedan gol Budve protiv Primorja na Kantridi

17.01.2015.

20:24

Autor: Vladimir Jurić

Visoki rezultat u susretu s Budvom na Kantridi dvanaesta je u nizu pobjeda riječkog Primorja.

Primorje Erste banka – Budva 16:1  ( 3:0, 3:0, 6:1, 4:0) Rijeka – Bazen na Kantridi. Utakmica 12. kola Triglav regionalne vaterpolo lige. Gledatelja: 250. Suci: Ante Bura (Šibenik), Bore Rončević (Šibenik). Delegat: Marijan Risek (Rijeka). Primorje Erste banka: Lazović (9 obrana), Burić 2, Radu 2, Krapić, Peroš, Sukno, Muslim 5 (3), Petrović, Mudražija 3, Elez 2, Rakovac 1, Radetić, Buljubašić 1. Trener: Igor Pezelj. Budva: Kralj (5 obrana), Čupić, Đurđić, Ćetković 1, Kovačević, Vujašević, Radanović, Tešanović, Tenžera, Ma. Konotar, Radunović, Tomanović, Mi. Konatar (3 obrane), Mitrović. Trener: Nebojša Milić. Igrač više: Primorje EB 11/7 , Budva 8/1. Peterci: Primorje EB 4/3, Budva 0. Tri isključenja: Ma. Konotar (Bud) 22', Ćetković (Bud) 25'.

Umjesto trenera Ivana Asića, koji ima virozu, ekipu je vodio njegov pomoćnik Igor Pezelj. On je na tribinama ostavio Garciu zbog problema s leđima te Vićana kako bi prigodu dao Lazoviću.

Na početku utakmice vratar Budve Kralj obranio je peterac Suknu, a onda je krenula riječka golijada. Najprije Burić u trećoj minuti pogađa za vodstvo, a do kraja četvrtine golovima se pridružuju Mudražija i Buljubašić

Na otvaranju druge četvrtine Muslim koristi igrača više za 4:0. Isti igrač povisuje u petnaestoj minuti na 5:0, da bi u posljednjoj minuti došao do trećega gola, pogodivši iz peterca.

Nastavak utakmice u znaku je riječkih strijelaca. Burić, RaduRakovac, Mudražija i dva puta Muslim punili su mrežu Kralja. U trećoj četvrtini vidjeli smo i jedini gol gostiju, koji je s igračem više postigao Ćetković.

Posljednja četvrtina bila je popravljanje gol razlike. Golove za Primorje postigli su Radu, Mudražija i dva Elez. Najučinkovitiji bio je Petar Muslim s pet zgoditaka, dok je Dejan Lazović sakupio osam obrana.