21:15 / 30.04.2022.

Golijada u Šibeniku pripala Rijeci, Drmić trostruki strijelac

Šibenik - Rijeka

Nogometaši Rijeke u pravoj su golijadi na Šubićevcu stigli do nove pobjede protiv Šibenika. Bijeli su slavili s 3:5, a prvo ime bio je trostruki strijelac Josip Drmić.

ŠIBENIK - RIJEKA 3:5

Strijelci: 0:1 Drmić 11', 1:1 Mesa 28', 2:1 Grezda 36', 2:2 Pavičić 37', 2:3 Krešić 49', 2:4 Drmić 69', 2:5 Drmić 72', 3:5 Bilić 80'

ŠIBENIK: Rogić - Kvesić, Bilić, Šimunović, Klopp - Mesa, Skorup - Marin, Vidović, Grezda - Delić

RIJEKA: Labrović - Vukčević, Smolčić, Krešić, Ampem - Pavičić, Selahi - Čerin, Vučkić, Murić - Drmić

Rijeka je bolje ušla u susret i već u 11. minuti stigla do prednost.

Ampem je ubacio s desne strane, a Drmić glavom na drugoj vratnici postiže svoj 19. gol sezone.

Kada se činilo da će Riječani postići drugi pogodak, stigao je odgovor domaćina. Nakon kratko izvedenog kornera, Marin ubacuje u peterac gdje najviše skače Mesa i vraća Šibenik u igru.

Šest minuta kasnije potpuni preokret domaćina. Opet je Marin zbunio riječku obranu, njegov udarac zaustavlja Labrović, da bi odbijanac u mrežu poslao Grezda.

Nije se dugo čekao riječki odgovor.

Odmah u sljedećem napadu Pavičić je na pravom mjestu dočekao odbijenu loptu i precizno postavio 2:2, rezultat s kojim se otišlo na odmor.

Odmah na početku nastavka Rijeka opet stiže do gola. Čerin je ubacio iz kuta, a Krešić sjajnim skokom dovodi Bijele u vodstvo.

Konačno rješenje dvoboja vidjeli smo u 69. i 72. minuti kada Drmić s dva gola diže prednost na 2:5.

Do kraja susreta Bilić je postavio konačnih 3:5.