Triglav regionalna liga: pobjeda Primorja u Igalu

30.10.2015.

22:47

Autor: Vladimir Jurić

U derbiju 5. kola Triglav regionalne lige Primorje Erste banka pobijedila je Jadran 16:9 i uz Jug ostala jedina neporažena ekipa u ligi. Primorje je već nakon devedeset sekundi imalo prednost od 2:0, nakon što su poentirali Muslim i Echenique.

Jadran Carine - Primorje Erste banka 9:16 (1:4, 1:3, 4:5, 3:4) Igalo – Bazen Instituta. Utakmica 5. kola Triglav regionalne lige. Gledatelja: 200. Suci: Ivan Raković (Beograd), Veselin Mišković (Kotor). Delegat: Dragan Đurčić (Kotor). Jadran Carine: Kandić (5 obrana), Ukropina 1, Popadić 2, Kovačić 1, Vidović, Moskov 1, Baničević, Porobić, Gardašević, Ranđić 1, Petrovski, Pješivac 2, Popović (2 obrane), Spaić 1. Trener: Vladimir Gojković. Primorje Erste banka: Vićan (10 obrana), Burić 1, Mudražija, Krapić 2, Vrlić, Vukičević 3 (1), Muslim 4, Petrović 1, Dedović 2, Echenique 1, Šetka 1, Bošković 1, Jelovina (6 obrana), Buljubašić. Trener: Ivan Asić.

Uslijedio je period igre bez golova, ali s pet obrana Vićana. Do kraja četvrtine, za goste su još pogađali Vukičević i Šetka za 4:0, te Pješivac prvi gol za Jadran.

Drugi period igre donio je manje golova. Popadić smanjuje na minus dva, a onda Bošković, Burić i Petrović povećavaju na plus pet, pa je rezultat 7:2 na velikom odmoru.

Primorje i u nastavku utakmice nastavlja s dobrim obranama, ali i pravom kanonadom na gol rezervnog vratara Jadrana Popovića. Golove su postigli Vukičević, Krapić, Muslim, te dva Dedović. U kanonadu su se uključili i igrači Jadrana, pa su golove postigli Moskov, Pješivac, Popadić, Kovačić za 6:12 nakon treće četvrtine, te ukupno devet postignutih golova.

Posljednjih osam minuta gosti su odradili ono što su morali i mirno priveli utakmicu kraju. Riječane sada očekuje derbi susret u nedjelju u Gružu, gdje će se sastati s Jugom.