Željko Tonković: Iza mladih Primorjaša fantastična je godina

16.11.2015.

12:03

Autor: Korado Vujnović

Ove 2015. godine osvojili smo trofej Toni Nardelli kao najbolji vaterpolski klub s mlađim uzrasnim kategorijama. Time smo na uspjehe seniora dodali fantastičan rezultat kakav nije zabilježen u našoj povijesti, rekao je Željko Tonković.

Trofej Toni Nardelli dodjeljuje Hrvatski vaterpolski savez najuspješnijem klubu za rezultate mlađih uzrasnih kategorija u prvenstvu i Kupu. 2015. godina bila je u znaku vaterpolista i vaterpolistica Primorja, koji su dominirali natjecanjima i zasluženo osvojili ovaj vrijedan trofej, čime su pridodali fantastičnom uspjehu seniorske ekipe, koja je prošle sezone osvojila tri naslova te došla do finala LEN Lige prvaka.

Više o uspjesima i kontinuitetu rada mladih riječkih vaterpolista poslušajte u razgovoru s voditeljem mlađih uzrasnih kategorija VK Primorja Željkom Tonkovićem.