Hrvatski radio

Radio Rijeka

Tko su najbolji boćari PGŽ?

13.12.2021.

13:35

Autor: Josip Krmpotić

Tko su naj boćari PGŽ?

Tko su naj boćari PGŽ?

Foto: Igor Šoban / Pixsell

U riječkom Boćarskom domu na Podvežici u ponedjeljak će biti održana svečanost boćara i boćanja. U organizaciji Boćarskog saveza PGŽ bit će proglašene najbolje boćarice, boćari, boćarskih djelatnici i zaslužni pojedinci koji su obilježili 2020. godinu. 

Najbolja seniorska ekipa su boćarice "Čavle škola boćanja" te muška ekipa "Vargona". Najbolja seniorka je Nikol Marelja Bošnjak, članica škole boćanja Čavle, a Joško Buterin, član Vargona najbolji je boćar.


Bit će uručene i nagrade za životno djelo, posebna priznanja, nagrada najstarijoj boćarici, a najbolji sportski djelatnik je Vjekoslav Matetić iz Jadranova. Pronašli smo baš njega, poslušajte razgovor:

Vjekoslav Matetić o boćanju nasušnom

Programe Hrvatskoga radija slušajte na svojim pametnim telefonima i tabletima preko aplikacija za iOS, Android i Huawei.