Županijska skupština Primorsko-goranske županije prihvatila je rebalans proračuna kojim će se najveći dio viška od 7 milijune eura usmjeriti u projekte u zdravstvu.
25.05.2023.
14:50
Autor: Radio Rijeka
Županijska skupština Primorsko-goranske županije prihvatila je rebalans proračuna kojim će se najveći dio viška od 7 milijune eura usmjeriti u projekte u zdravstvu.
Župan Zlatko Komadina prihvatio je većinu amandmana vijećnika među kojima je i 300 tisuća eura „težak“ program potpore poduzetnicima za financiranja kandidatura za EU sredstva.
Kako je komentirao, logično je da PGŽ pomogne i pruži potporu poduzetnicima koji ujedno doprinose županijskom proračunu.
Tako će se podržati obrazovni program Sveučilišta u Rijeci za 3. dob, nabavka novog semafora za nogometno igralište Orijent, uređenje rukometnog igrališta u Gradu Vrbovskom te prometnica na području Gomirja i Moravica.
No, govoreći o obovi cesta prema Gomirju i Moravicama, Komadina je istaknuo kako Grad Vrbovsko ne obnavlja ceste prema mjestima u kojima žive Srbi.
Poslušajte izjavu:
Župan Zlatko Komadina
Programe Hrvatskoga radija slušajte na svojim pametnim telefonima i tabletima preko aplikacija za iOS, Android i Huawei.
Autorska prava - HRT © Hrvatska radiotelevizija.
Sva prava pridržana.
hrt.hr nije odgovoran za sadržaje eksternih izvora