Pred mnogobrojnom publikom u sportskoj dvorani Marino Cvetković u Opatiji, uz obilje zabave i smijeha, održan je sedmi Maškarani klapski maraton. Prvo mjesto, prema mišljenju i publike i žirija, osvojila je Ženska klapa Teha s Cresa s pjesmom "Djevojka sa polja".
Drugo mjesto pripalo je muškoj klapi Kastav s pjesmom "Moje građevine", dok je treće mjesto po mišljenju žirija osvojila ženska klapa Kamelija iz Opatije s pjesmom "Lažu, lažu te", a prema mišljenju publike klapa Skalin i pjesma "Ča je v Opatije".
Na sedmom Maškaranom klapskom maratonu nastupilo je devet klapa, o najboljima je odlučivala publika i žiri u sastavu Nikola Peršić Niki, Irena Grdinić, Ramiro Palmić, Francesco Squarcia, Aleksandar Valenčić, Darko Čargonja i Euduard Kišić, a sve se odigralo pod voditeljskom palicom Dražena Turine Šajete i Maria Lipovšeka Battifiace.
Poslušajte kako je zvučala pobjednička pjesma, snimio Borna Ćuk:
Programe Hrvatskoga radija slušajte na svojim pametnim telefonima i tabletima preko aplikacija za iOS, Android i Huawei.