Hrvatski radio

Radio Rijeka

PGŽ: U odnosu na jučer jedna novozaražena osoba, tržnice ponovno rade

09.04.2020.

10:40

Autor: Ivan Ribarić

Foto: Pixsell

Foto: Pixsell

Foto: - / -

U odnosu na jučer u Primorsko-goranskoj županiji imamo jednu novozaraženu osobu koja se vratila iz inozemstva, te je bila u samoizolaciji. Ukupno u našoj županiji imamo 47 oboljelih, dok je 13 osoba ozdravilo, ističe Boras Mandić.

I ovog jutra u program Radio Rijeke telefonom se javio predsjednik Stožera civilne zaštite Primorsko-goranske županije Marko Boras Mandić koji je dao najnovije informacije o pandemiji koronavirusa u našoj županiji.

Osim toga, Boras Mandić je najavio današnji dolazak aviona iz Tunisa u zračnu luku na Krku. Riječ je o povratku naših državljana koji će odmah na licu mjesta biti pregledani od strane dežurnih službi. Stanje na ponovno otvorenim tržnicama diljem županije je odgovorno, te su poduzete sve propisane mjere.

Cijeli razgovor s Markom Borasom Mandićem poslušajte ovdje:

Marko Boras Mandić - nove informacije, pripremila Neva Funčić

Programe Hrvatskoga radija slušajte na svojim pametnim telefonima i tabletima preko aplikacija za iOS, Android i Huawei.