Hrvatski radio

Radio Rijeka

Svi roditelji trebaju potporu: počinje "Škola za razvedene roditelje"

02.10.2018.

14:32

Autor: Olivera Vinković

Dječji dom "Tić"

Dječji dom "Tić"

Foto: - / -

Gotovo uvijek kada, nažalost, u braku više ne ide te se krene u postupak razvoda, situacija postaje mučna i nerijetko zbunjujuća i bolna za djecu. Stoga se već 12. godinu zaredom u Dječjem domu "Tić" u Rijeci organizira "Škola za razvedene roditelje".

"Škola za razvedene roditelje" program je psihološke podrške razvedenim roditeljima. Polaznicima je osigurano pet edukativno-iskustvenih radionica za roditelje te kreativne radionice za djecu polaznika koje će se odvijati u isto vrijeme održavanja radionica.

Kako se prilagoditi novim životnim okolnostima te kako će to utjecati na potrebe djece, ali i partnera, Oliveri Vinković rekla je ravnateljica Djećjeg doma "Tić" Tamara Žakula Desnica - poslušajte razgovor: 

Programe Hrvatskoga radija slušajte na svojim pametnim telefonima i tabletima preko aplikacija za iOS, Android i Huawei.