Hrvatski radio

Radio Rijeka

Ne zna se koji je ljepši - oldtimeri privukli brojne Riječane na Korzo

07.05.2022.

11:25

Autor: Albert Petrović

oldtimer

oldtimer

Foto: Goran Kovacic / Pixsell

Jutros je s riječkog Korza startao 26. Međunarodni oldtimer auto-rally. 

Cilj ovogodišnje smotre je prikazati Rijeku kao turistički i lučki grad pa su u itinerar uvršteni Hilton na Preluku i Kontejnerski terminal Adriatic Gate. 


Tako je s Korza kolona atraktivnih automobila povijesne vrijednosti krenula prema Costabelli, da bi se nakon vožnje Opatijom vratila u Rijeku, uz atraktivno finale na grobničkom aerodromu izvođenjem ispita spretnosti i točnosti koji se boduju za prvenstvo Hrvatskog oltimer saveza.


Među brojnim sudionicima pronašli smo Ilijanu Pilić iz Splita, ponosnu vlasnicu Bondovog jaguara iz 1970-e. Poslušajte:

izjava Ilijane Pilić

Bondov jaguar

Bondov jaguar

Foto: Albert Petrović / Radio Rijeka

26. Međunarodni oldtimer auto-rally 2022. održava se u organizaciji Oldtimer kluba Rijeka i uz podršku Grada Rijeke.


Više o događanju rekao nam je predsjednik Oldtimer kluba Rijeka Marino Radan. Poslušajte:

izjava Marina Radana

Programe Hrvatskoga radija slušajte na svojim pametnim telefonima i tabletima preko aplikacija za iOS, Android i Huawei.