Guštajte na Zrinjevcu

Guštajte na Zrinjevcu

Davor Puklavec/PIXSELL

Na Zrinjevcu je otvoren već 3. po redu - Festival "Slatki gušti". Sve do nedjelje posjetiteljima će se tamo predstaviti poznate zagrebačke slastičarnice. Uz slatkiše posjetitelji Zrinjevca, moći će kušati i kvalitetna vina, jer su se ove godine slastičarima pridružili i vinari.

Festival obuhvaća brojne radionice, kao i natjecanje za posjetitelje, u kojem će moći pokazati svoja slastičarska umijeća.

Svaka večer završava glazbenim nastupima, a cjelokupan program pogledajte u nastavku:

26. svibnja PONEDJELJAK
OTVORENJE
16:30 – 17:30h „Cake Me If You Can!“ - Otvorenje festivala natjecanjem za posjetitelje
18:00 – 19:00h „Tortoboj“ - Izbor za najslasticu festivala by Dobra vibra
19:00 – 20:00h Cirkusanti i akrobati na Zrinjevcu
21:00 – 23:00h Jazz Night

27.svibnja UTORAK
TUTTI FRUTTI
17:00 – 18:00h Natjecanje „Što si u smoothie stavila?“
18:00 – 20:00h Kulinarska radionica „Voćna rapsodija“ by Mateja Krvarić
21:00 – 23:00h Jazz Night

28. svibnja SRIJEDA
VINTAGE DAY
12:00 – 20:00h Crtanje karikatura by Ivan Sabolić
17:00 – 19:00h Kulinarska radionica „Stari recepti u novom ruhu“ by Anja Bajt
19:00 – 20:00h „Kreativka“ radionica ukrašavanja kuhinjskog pribora
21:00 – 23:00h Koncert i Swing plesnjak

29. svibnja ČETVRTAK
SLASTIČARSKE IGRE 2014
16:00 – 17:30h Natjecanje „Čovječe, zasladi se“
18:00 – 20:00h Natjecanje „Palačinkarenje“ by Lino
21:00 – 23:00h Jazz Night

30. svibnja PETAK
RAW HOW
17:00 – 19:00h Radionica „Raw Sweets“ by Ariana Gambiraža i restoran Vegehop
21:00 – 23:00h Koncert Turističke zajednice grada Zagreba

31. svibnja SUBOTA
ZAGREB U SRCU
10:00 – 14:00h Humanitarka „Kad se food blogerice slože“
10:00 – 11:30h Radionica za djecu „Ukrasi muffin“ by Dolcela
12:00 – 16:00h Klinci s Ribnjaka, Kikići, Pahuljice i Ema kutak za djecu
18:30 – 19:30h Radionica sa enologom
20:00 – 21:30h „Smjehotres“ by Studio Smijeha
21:30– 23:00h Cakes&Wine&Rock'n'Roll Night

01. lipnja NEDJELJA
'PRIČE O NEDJELJNOM KOLAČU' by DOLCELA
10:00 – 12:00h Radionica „Priče o nedjeljnom kolaču“ by Dolcela
14:30 – 15:00h Plesna skupina „Ritam zona“
16:00 – 19:00h Izrada naaajveće torte by Podravka
20:00 – 20:30h Nastupi akrobata
21:00 – 23:00h Jazz Night i zatvaranje festivala