Dinamo pogađao vratnice pa na kraju primio gol

21.10.2015.

08:15

Autor: Mario Mihaljević

U susretu trećeg kola F skupine nogometne Lige prvaka Dinamo je na stadionu Maksimir pred 13 tisuća gledatelja izgubio od Olympiacosa 0-1 i pokvario izglede za plasman u drugi krug natjecanja, ali i za osvajanje treće pozicije koja vodi u Europsku ligu.

Pogodak odluke postigao je Ideye Brown u 79. minuti. Dinamo je veći dio utakmice bio bolji, a 'modri' su dva puta uzdrmali okvir suparničkog gola. U 52. minuti je Domagoj Antolić pogodio vratnicu, a isto je 13 minuta prije kraja susreta učinio i Marko Rog. Dinamo je do sinoćnjeg ogleda upisao samo jedan poraz u zadnjih 48 utakmica.