Hrvatski radio

Radio Sljeme

Zagreb brani titulu najbolje europske božićne destinacije!

03.12.2016.

17:20

Autor: Ana Krois

HRT logo

HRT logo

Foto: HRT / HRT

Prošle je godine naš grad proglašen najboljim božićnim odredištem. Ako želimo da Advent u Zagrebu bude ponovno najbolji glasajte do 12. prosinca za naš grad u izboru portala European Best Destinations!

Zagreb ove godine brani titulu najbolje europske božićne destinacije, u izboru turističkog portala European Best Destinations. U izboru je petnaest destinacija, među kojima i London, Beč te Berlin, a glasati za Zagreb možete do 12. prosinca na linku: European Best Destinations.

Podsjetimo, Zagreb je 2016. proglašen najboljom božićnom destinacijom u Europi, a iza Zagreba ostali su Strasbourg i Aachen na drugome i trećem mjestu, te Colmar, Brussels, Leipzig...

Programe Hrvatskoga radija slušajte na svojim pametnim telefonima i tabletima preko aplikacija za iOS, Android i Huawei.