Dinamo pobijedio i na Poljudu

Dinamo je pobijedio Hajduk i u uzvratnom dvoboju četvrtfinala Hrvatskog nogometnog kupa na Poljudu. Kako su Zagrepčani u prvoj utakmici deklasirali Splićane s 5:0, danas nije bilo neizvjesnosti. Dinamo je poveo pogotkom Arijana Ademija u šestoj minuti, a izjednačio je Filip Bradarić u 21. minuti iz jedanaesterca. Prigodom prekršaja Leko je ozlijedio Marka Bencuna. Pobjedu su gosti osigurali potkraj susreta. Odlično je prošao Halilović po sredini, nije uspio zabiti, no lopta je došla do Antolića koji u 86. minuti pogađa za 1:2 pobjedu Dinama. Sutra će biti izvlačenje parova polufinala Kupa. U bubnju su Dinamo, Istra 1961, Slaven Belupo i pobjednik para Rijeka - Osijek, koji igraju 4. i 12. veljače. Početni sastavi: Hajduk: Stipica - Nižić, Maloča, Milić - Bencun, Bradarić, Sušić, Pašalić, Jozinović - Kouassi, Kiš Dinamo: Sandomierski - Pinto, Addy, Šimunić, Lima - Leko - Soudani, Antolić, Ademi, Fernandes - Čop Evo što je nakon utakmice kazao trener Hajduka Igor Tudor: