Hajduk i treći put ove sezone pobijedio Rijeku

Foto Ivo Čagalj / PIXSELL

Hajduk je na Poljudu u svojoj najboljoj igri ovog prvenstva, nakon skoro 10 mjeseci, postigao čak tri gola i po treći put ove godine zasluženo pobijedio Rijeku 3-2 (2-1). Poslušajmo izjave strijelca Stipe Biuka i trenera Rijeke Gorana Tomića.

Domaćini su poveli u 15. minuti golom Biuka. Na 1:1 izjednačio je Drmić u 31. minuti. Do odmora Splićani su vratili prednost nakon autogola Štefulja u 45. minuti.

Hajduk je bolje otvorio drugo poluvrijeme, u 47. minuti je golom Kačaniklića povećao vodstvo na 3:1. Andrijašević u 65. minuti smanjuje zaostatak Rijeke na 2:3.

Nakon Jadranskog derbija obje su momčadi ostale na istim mjestima. Rijeka je četvrta s 52 boda, a Hajduk peti, ali je smanjio zaostatak za Riječanima na pet bodova.