Spektakl na Poljudu: Hrvatska - Mađarska 3:0

Spektakl na Poljudu: Hrvatska - Mađarska 3:0 Spektakl na Poljudu: Hrvatska - Mađarska 3:0

Na punom Poljudu, s 32110 gledatelja, Hrvatska je pobijedila Mađarsku 3:0 u sedmoj kvalifikacijskoj utakmici za Europsko prvenstvo 2020. godine. U odličnoj igri Vatrenih Petković je postigao dva gola, a Mađare je već u 5. minuti načeo kapetan Modrić.

U nastavku Perišić nije uspio postići pogodak iz jedanaesterca koji je izborio Rebić. tada su Mađari ostali s igračem manje. Izlazeći s terena pri zamjenama, svi gledatelji su ustali na noge i pozdravili majstore Modrića, Rakitića i Perišića.

Hrvatska je i dalje prva u skupini s 13 bodova, u nedjelju gostuje u Walesu, gdje bi mogla potvrditi odlazak na Euro 2020.