Hrvatski radio

Radio Split

13:05 / 01.06.2022.

Autor: Denis Šabić- VRH KOMUNIKACIJE

Svečano otvorenje Festivala izvrsnosti ...!

 Festival izvrsnosti

Festival izvrsnosti

Foto: VRH KOMUNIKACIJE / VRH KOMUNIKACIJE

 Svečano otvorenje Festivala izvrsnosti  održat će se  sutra, 2. lipnja s početkom u 18:15 u amfiteatru Salone. 

Festival izvrsnosti

Festival izvrsnosti

Foto: VRH KOMUNIKACIJE / VRH KOMUNIKACIJE

Centar izvrsnosti Splitsko-dalmatinske županije ove godine po prvi put organizira Festival izvrsnosti, jedinstveni dvodnevni događaj na kojem će polaznici koji sudjeluju u programima CI SDŽ sa svojim mentorima imati priliku jedni drugima, svojim roditeljima, rodbini, prijateljima i nastavnicima te široj javnosti predstaviti svoja iskustva i projekte koje su proveli u ovoj školskoj godini.

Na Festivalu će se predstaviti čak tri programa Centra izvrsnosti:

Čuvari baštine

Centar izvrsnosti multimedije i jezika

Dalmatinski Suvenir

 

Festival izvrsnosti

Festival izvrsnosti

Foto: VRH KOMUNIKACIJE / VRH KOMUNIKACIJE

Festival izvrsnosti 2022.PROGRAM2.6.2022.PRVA VEČER FESTIVALA IZVRSNOSTISudionici: Čuvari baštine i Dalmatinski suvenirTema Čuvara baštine: "Naše užance"17.00 – 17.30dolazak sudionika i postavljanje štandova17.30 – 18.00generalna probaSajam učeničkih projekata (35 projekata) iSajam učeničkih proizvoda (12 učeničkih zadruga)18:00 - 18:4518:45-19:00Uvodni programosnovne škole:19:00-19.07 OŠ Tin Ujević Krivodol „Ganga i šijavica“19:07-19.09 Javljanje sa štanda 6-Osnovna škola Gradac Zavjetna svetkovina sv. Roka u… siječnju19:09-19.16 Jesenice „Crkveno pučko pjevanje našeg zavičaja“19:16-19.18 Javljanje sa štanda 7-Osnovna škola Skalice O, kućo mala19:18-19.20 Javljanje sa štanda 8 OŠ Skalice– Na SKAL (IC)AMA susreli se otoci i Zagora19:20-19.22 Javljanje sa štanda 9-Osnovna škola OŠ Manuš Split Nomen est omen19:22-19:24 Javljanje sa štanda 10- Osnovna škola OŠ Manuš Split Tradicijsko kulturno blago OŠ Manuš19:24-19.26 Javljanje sa štanda 11-Osnovna škola kneza Trpimira– štorija o judin, galetinin i briškulan19:26-19:28 Javljanje sa štanda 12-OŠ prof. Filipa Lukasa– Pučko korizmeno pjevanje u župi Kaštel Stari19:28-19.30 Javljanje sa štanda 13 -Trilj– Gardun-kolijevka nogometa19:30-19:37 OŠ Fausta Vrančića Šibenik „Marenda s Faustom“19:37-19:39 Javljanje sa štanda 14-Osnovna škola "Stjepan Radić", Imotski Imotske emocije19:39-19:46 OŠ don Lovre Katića „Spasimo od bijede Bijednu Maru”19:46-19:48 Javljanje sa štanda 15-Okruk– Škola-učiteljica života19:48-19:50 Javljanje sa štanda 16-OŠ Ante Starčevića , Dicmo– Kartolinamoga mista19:50-19:52 Javljanje sa štanda 17-OŠ Ivan Duknović Marina– Naše užance - Tradicijska glazba Vinišća19:52-19:59 OŠ dr. Franje Tuđmana „KNJIŽICA BRELJANSKIH TOPONIMA“19:59-20:01 Javljanje sa štanda 18- Osnovna škola "Josip Vergilij Perić"– Osnovna škola "Josip Vergilij Perić"20:01-20:08 OŠ Milana Begovića „Oj Vrliko, ponosu i diko, tradiciju tvoju nema niko, oooj!“20:08-20:10 Javljanje sa štanda 19-Osnovna škola Vis – Lipi naš Viški20:10-20:12 Javljanje sa štanda 20- Osnovna škola Vjekoslava Paraća– Zaboravljene igre i brojalice20:12-20:19 OŠ Srinjine „SPARA“20:19-20:21 Javljanje sa štanda 21-Osnovna škola Hvar – Lipi naš Viški20:21-20:23 Javljanje sa štanda 22- Osnovna škola Petra Berislavića– Jerbo jeman niśto reć!20:23-20:30 rezervno vrijemeProgramsrednje škole:20:30-20:32 Javljanje sa štanda 1- Obrtna tehnička škola u Splitu– Glagoljica u suvremenim medijima20:32-20:34 Javljanje sa štanda 2- SŠ "Jure Kaštelan" Omiš– Omiška Kampanulica - svjedokinja omiškepovijesti20:34-20:36 Javljanje sa štanda 3- Srednja škola Hvar Štijemo, provjomo, lavuromo20:36-20.38 Javljanje sa štanda 4- I.gimnazija Split-Opleti20:38-20.40 Javljanje sa štanda 5 Srednja škola Ivana Lucića - Škatula maloga raja20:40-20:47OBRTNIČKAŠKOLA „Iz poljičkog armeruna”20:47-20:54 Škola likovnih umjetnosti "Čovik je tovaru čovik”20:54-21:01 Srednja škola Tina Ujevića, Vrgorac „PREPLET BAŠTINE“21:01-21:08 Srednja škola "Braća Radić" „Krnjeval u Donjim Kaštelima“21:08-21:15 Srednja tehnička prometna škola Split „U potrazi za izgubljenim ča“21:15-21:22 Prirodoslovna škola Split „Zaboravljena legenda: kako je kliški David pobijedio Osmanliju Golijata“21:30 - 22:00Proglašenje pobjednika i zatvaranje svečanosti

Festival izvrsnosti 2022.

PROGRAM3.6.2022.DRUGA VEČER FESTIVALA IZVRSNOSTI Sudionici: CIMAJ i Dalmatinski suvenir

Programe Hrvatskoga radija slušajte na svojim pametnim telefonima i tabletima preko aplikacija za iOS, Android i Huawei.