Hajduk izgubio na Poljudu, Splitu bod u Puli

08.05.2016.

21:10

Autor: HRT

Nogometaši zaprešićkog Intera na Poljudu su svladali domaći Hajduk 2:0, pa su se tako bijeli porazom oprostili od svojke publike u ovoj sezoni. Istra 1961 i Split odigrali su 0:0 u Puli u posljednjim susretima pretposljednjeg, 35. kola Prve HNL.

Dvostruki strijelac za momčad iz Zaprešića bio je prvi strijelac Prve HNL Ilija Nestorovski. Prvi je pogodak postigao u 31. minuti iz kaznenog udarca, a drugi u 88. Dodajmo da je Hajduk od 33. minute igrao s igračem manje nakon što je Lorenco Šimić dobio crveni karton.

Crveni su se osvojenim bodom na stadionu Aldo Drosina učvrstili na petome mjestu, odigravši i sedmu utakmicu bez postignutog gola, a domaća Istra potvrdila je pretposljednje mjesto te joj predstoji borba za ostanak u prvoligaškom društvu.