Hajduk pobijedio Cibaliju sa 6:1

24.09.2016.

21:20

Autor: Marko Miličić, HRT

Nogometaši Hajduka pred šest tisuća gledatelja na Poljudu su deklasirali Cibaliju 6:1 (1:1) u susretu 10. kola Prve Hrvatske nogometne lige, dok su u drugom subotnjem susretu Inter i Slaven Belupo odigrali 1:1.

Cibalija prvo gostovanje na Poljudu nakon tri godine izbivanja iz prvoligaškog nogometa neće pamtiti po dobrome. Vinkovčani su se dobro držali u prvom poluvremenu nakon kojeg su imali rezultat 1:1, no u nastavku je Hajduk zabio još pet golova za uvjerljivu pobjedu.

Strijelci za Hajduk bili su Said (7), Ohandza (54, 84), Kožulj (71), Jefferson (87) i Futacs (89), dok je pogodak za goste zabio Dabro (34).

Predsjednik Hajduka Ivan Kos prije početka susreta uručio je poklone paraolimpijcima Dinu Sinovčiću Anđeli Mužinić.