Hajduk pobijedio, Splitu bod na kraju jeseni

20.12.2015.

19:02

Autor: Radio Split

Završila je jesenska nogometna sezona. U utakmici 21. kola Prve Hrvatske nogomete lige, Hajduk je kao gost pobijedio Istru 1961 sa 2:0 (1:0), a Split je u Parku mladeži remizirao s Osijekom 1:1 (0:0).

U drugoj minuti zaprijetio je Sušić s 20 metara, a gosti su poveli golom Hrvoja Milića u 12. minuti. U 28. minuti priliku je imao domaćin, ali Nikolić je s 10-ak metara promašio čistu šansu. Na 2:0 povisio je Tino Sven Sušić nakon prodora Bencuna u  51. minuti. Novu priliku imao je Sušić u 65. minuti, no ovaj put dobro je reagirao vratar Istre Iveša. Pred 1.500 gledatelja na stadionu Aldo Drosina sudio je Vučkov iz Rijeke.

U slaboj utakmici na Parku mladeži Osječani su poveli golom Grgića u 76. minuti, a izjednačio je Bagarić u 89. minuti.