RNK Split pobijedio NK Dinamo 1:0

30.10.2015.

19:58

Autor: Radio Split

U prvom susretu susreta 15. kola Prve Hrvatske nogometne lige, na stadionu Park mladeži u Splitu nogometaši RNK Split pred 1.200 gledatelja vodi protiv Dinama 1:0. Domaćine je u vodstvo doveo Franjić u 38. minuti.

To je ukupno treća pobjeda Splita nad modrima, ponovno nakon dvije godine. Zanimljivo je da je sudac Bebek produžio utakmicu za čak 9 minuta.

U subotu se sastaju Lokomotiva i Osijek te Istra 1961 i Zagreb, a u nedjelju će snage odmjeriti Hajduk i Rijeka te Slaven Belupo i Inter Zaprešić.

Na ljestvici vodi Hajduk s 29 bodova. Bod manje ima Rijeka, Dinamo je tek treći s 27, a četvrti je Split s 25 bodova.