Hrvatski radio

Radio Split

Dan srednjih škola naše županije

08.05.2018.

09:35

Autor: RS

Dan srednjih škola naše županije

Dan srednjih škola naše županije

Foto: - / -

Dan srednjih škola Splitsko-dalmatinske županije održava se u subotu, 12. svibnja 2018. godine od 10:00 sati do 15:00 sati na Trgu Gaje Bulata, odnosno na platou ispred zgrade Hrvatskog narodnog kazališta u Splitu.

Što su to gimnazije, umjetničke škole, strukovne škole, tehničke škole, četverogodišnji i trogodišnji programi obrazovanja, kako se upisuje u srednju školu, kako do stipendije, kako provjeriti svoja znanja i vještine - sve informacije na jednom mjestu - Dan srednjih škola Splitsko dalmatinske županije ?!

Ovaj projekt organizira Splitsko dalmatinska županija - Upravni odjel za prosvjetu, kulturu, tehničku kulturu i sport  u suradnji s Hrvatskim zavodom za zapošljavanje - Područnim uredom Split, te Hrvatskom gospodarskom komorom i Obrtničkom komorom Splitsko dalmatinske županije. 

Programe Hrvatskoga radija slušajte na svojim pametnim telefonima i tabletima preko aplikacija za iOS, Android i Huawei.