A. Nazor: "Drugo poluvrijeme bila je prava noćna mora"

Košarkaši Zadra poraženi u susretu drugog kola HT Premijer lige. U Zagrebu ih je rezultatom 90:71 svladala Cibona.Bryon Allen s 19 koševa bio je najučinkovitiji kod sastava s Višnjika. Zadrani su na sramotno odigrali drugih dvadeset minuta.

Ante Nazor, trener Zadra.

Prvenstveno čestitke Ciboni. Zaista su nas nadigrali. Ušli smo loše u defanzivnom dijelu i to je odmah na startu razigralo protivnika. Poslije smo našli ritam, napadački to nije loše izgledalo, ali nismo imali disciplinu da lopta ide s jedne strane na drugu što nam je bio zaštitnički znak. U ludosti nam je izgubljeno 22 lopte i to na polje protivnika da zabija lagane poene i to se odrazilo tako da smo u drugom poluvremenu doživjeli totalni kolaps.“ Noćna mora bilo je drugo poluvrijeme ali ti problemi su počeli još ranije. Gledam da je to bio loš dan ali ovo se više ne smije ponoviti”.

Petak donosi novi izazov za Zadrane u ovom natjecanju. U Krešin dom stižu Vrijednosnice Osijek.