Futsal: Čiksice četvrte u državi

ŽMNK Futsal Super Chicks ostvario je najveći uspjeh u mladoj povijesti kluba. Naime, klub iz Poličnika zauzeo je četvrto mjesto u natjecanju Prve hrvatske malonogometne lige za žene čime je nadmašio dosadašnji najbolji plasman, odnosno peto mjesto osvojeno prošle godine.

Završni turnir 5. izdanja Prve HMNLŽ, na kojem su Chicksice nastupile po prvi put u povijesti održao se proteklog vikenda Sutinskim vrelima. Naše su djevojke u polufinalu prvo izgubile od domaćina MC Plus sa 4:2, da bi u utakmici za treće mjesto od njih bolje bile igračice Meteora Futsal koje su na kraju slavile s 4:1.

Recimo kako je naslov prvaka Hrvatske obranila ekipa Alumnus SC Flegar trenera Jakova Ungarova koja je u finalnom susretu slavila protiv MC Plus rezultatom 2:1.