Košarkaši Zadra uvjerljivo poraženi od Cibone

Košarkaši Zadra poraženi u susretu drugog kola HT Premijer lige. U Zagrebu ih je rezultatom 90:71 svladala Cibona.Bryon Allen s 19 koševa bio je najučinkovitiji kod sastava s Višnjika. Petak donosi novi izazov za Zadrane u ovom natjecanju. U Krešin dom stižu Vrijednosnice Osijek.

Košarkaši Zadra poraženi u susretu drugog kola HT Premijer lige. U Zagrebu ih je rezultatom 90:71 svladala Cibona.

Cibona je odlično otvorila utakmicu te je nakon dvije minute vodila 9:0. Brzo su Zadrani konsolidirali svoje redove te su koševima Junakovića tri minute prije kraja prve dionice poveli 18:19. Na isteku prve četvrtine bilo je 26:26.

Zadar je tricom Allena u šesnaestoj minuti imao prednost 33:38. Cibona je zaigrala bolje te je na poluvremenu vodila 47:44.

Serijom 15:0 Cibona je u dvadeset i četvrtoj minuti imala vodstvo 64:51 dok je na ulasku u zadnji period rezultat glasio 76:61 za Vukove.

Preostalih deset minuta bili su tek formalnost za domaćina koji je tako stigao i do drugog slavlja u HT Premijer ligi.