"Medvjedi" bolji od vaterpolista Zadra 1952

Novi poraz predstavnika Vaterpolo kluba Zadar 1952. U susretu 7. kola Prve vaterpolske lige Zadrani su upisali i sedmi uzastopni poraz. Bolji od njih u Zagrebu rezultatom 19:11 bio je Medveščak. Glavu gore dečki.

Nakon prvi osam minuta domaćin je na Sveticama vodio 5:3 a na poluvremenu je bilo 8:6 za „Medvjede“.

Dodali su gas igrači Medveščaka u trećoj dionici te su uoči zadnjeg djela poveli 13:8.  Bez problema su odradili i taj dio te su stigli do druge pobjede dok igračima s Višnjika trijumf još uvijek ostaje sanak pust.

Kod Zadra po dva pogotka postigli su Martinović, Čačić, Šimac i Stanić, 1 su dodali Zelić, Frakić i Tomić. Đivo Bobić s 4 gola predvodio je Medveščak.

Ono što Zadrane sada očekuje je od petka kvalifikacijski turnir za Kup Hrvatske u Dubrovniku. Nalaze se u grupi B zajedno s Primorjem, Galebom, KPK, Jugom i Solarisom.