Pobjeda nogometaša, porazi košarkašica, kuglača, odbojkaša i odbojkašica

Jedino su nogometaši Zadra osvjetlali obraz zadarskim predstavnicima ovog vikenda. Slavili su protiv Kamena rezultatom 2:1. Poraze su upisali odbojkaši i odbojkašice, isto kao i košarkašice te kuglači Zadra

Pobjeda nogometaša Zadra u 9. kolu Treće HNL. Na igralištu u Stanovima rezultatom 2:1 bili su bolji od Kamena iz Ivanbegovine. Pogotke za Zadar postigli su Kevrić i Muić. Zadar se na tablici nalazi na drugom mjestu.

Drugo kolo Super lige značilo je i prvi poraz odbojkaša Zadra. Rezultatom 2:3 na Višnjiku ih je svladala Marsonia. Igrači Marina Masnića sada su na omjeru od 1 pobjede i 1 poraza. Momčad Rovinja njihov je sljedeći suparnik koji ih očekuje u nastavku natjecanja u elitnom rangu hrvatske odbojke.

Odbojkašice Zadra u susretu 2. kola Prve lige doživjele su poraz. Bolje od njih na Višnjiku bile su igračice zagrebačke Mladosti II koje su ih porazile rezultatom 3:0. Ekipa Zadra nakon dva odigrana kola ima jednu pobjedu i jedan poraz. Treće kolo donosi njihovo gostovanje kod Drenove.

Poraz su u nastavku Prve lige upisali kuglači Zadra. U susretu petog kola rezultatom 6:2 u Čakovcu ih je porazio Željezničar. Nakon pet odigranih kola na vrhu tablice s učinkom od 4 pobjede i 1 porazom nalaze se Zaprešić i Mertojak. Momčad iz Mocira ima tri pobjede uz dva poraza i zauzima šesto mjesto u konkurenciji deset sastava.

Košarkašice Zadra niti nakon drugog odigranog kola u Prvoj ligi ne znaju za pobjedu. Na otvaranju sezone uvjerljivo su izgubile na svom parektu od Medveščaka dok su sada poražene na gostovanju kod Zagreba rezultatom 70:47. U trećem kolu Zadranke na Višnjiku dočekuju ekipu Pule.