Šampioni Dana maslina

Šampioni Dana maslina

U Biogradu je ovoga vikenda održana 16. po redu manifestacija Dani masline na kojoj su stručnjaci educirali maslinare i uljare te analizirali ulja. Bila je to prigoda za razmjenu iskustava te upoznavanje s najnovijim tehnologijama u preradi i čuvanju maslinovih ulja ali i dodjelu nagrada najboljim uljarima odnosno maslinovim uljima. Pogledajte tko su sve nagrađeni:

 

 

UDRUGA PREHRAMBENIH TEHNOLOGA, BIOTEHNOLOGA I NUTRICIONISTA ZADARSKE ŽUPANIJE

 

 

Kategorija OTVORENA ulja

Šampion:

 

OPG JOŠKO VEŽA

 

10 najboljih:

 

JADRANKA MAJIĆ

TOMISLAV MILIN

MLADEN ČUSTIĆ

ALVEUS d.o.o.

OPG MILE VRSALJKO

PZ MASLINA I VINO

OPG MARKO ČIRJAK

OPG VINKO VRSALJKO

OPG OLEATICA

VILIM GRŽAN

 

Zlatne medalje:

RATKO ERLIĆ

MARIN MATEŠIĆ

OBITELJ PEDIĆ

VINA FAKIN

JOSIP MATIĆ

MILE NIMAC

TOMISLAV GULAN

OPG GORDANA STRPIĆ

OPG SILVANO PREGARA

OPG STAMIČAR

DOM ZA ODRASLE OSOBE ZEMUNIK

BONAVENTURA VANJAK

ŠIME ČULINA

BRUNA ČUSTIĆ

MATEA BRATANOVIĆ

OPG KRNČEVIĆ

ŽELJKO KARAMAN

NEDJELJKO FISTONIĆ

MLADEN MILIN

ZVONIMIR STORIĆ

BORE PERICA

OPG ŠIME MATAK

OPG MATE RAŽOV

OPG ZDRAVKO MAMIĆ

OPG NEVEN KOVAČIĆ

ŽELJKO PERIČIĆ

DINO POGRUG

DRAGO MALIĆ

OPG ŽELJKO BARADIĆ

ANĐELKO KUZMANIĆ

SILVIO VODANOVIĆ

OPG ANTE ŠUNJERGA

IVAN BRTAN

BOŽIDAR ŠOŠA

SLOBODAN ŠUŠIĆ

STIPE PIPUNIĆ

MIRJANA ŠOŠA

MLADEN NEKIĆ

OPG ŽIVKO VIDAKOVIĆ

BRANKO KUTIJA

MARIN KOŽUL

DRAGAN LEPUR

ANTE JELIČIĆ

NADA PLAZINA

KRSTE KOVAČEVIĆ

IVAN ATELJ

VJERA BILOGLAV

JAKOV PEDIŠIĆ

OPG KRNČEVIĆ

PZ PAKOŠKA

ANTE LEDENKO

ROBERT PEROVIĆ

MARKO NAKIĆ

OPG MILENKO ZAGORAC

IVAN JUKIĆ

IVICA ZRILIĆ

OPG BARE ŽAGAR

OPG IVAN ŠPADINA

JELENA ERAK

NENO RAK

VJERA BILOGLAV

OPG SVEMIR TROSKOT

MATE MATIĆ

VOJKO ŠKOPIĆ

OPG RADOSLAV BOJMIĆ

NEVEN BOLANČA

MILAN BAŠIĆ

EMICA IVKOVIĆ

MILORAD TITULIĆ

MLADEN MRDALJ

LJUBE KARDUM

FRANE PEŠA

ŠIME BRKIĆ

OPG ŠIME DEŽMALJ

 

Srebrne medalje:

 

BRANKO BRKLJAČA

ZVJEZDANA VUJNOVIĆ

OPG ROKO ŽILIĆ

KRISTIJAN SJAUŠ

OPG MARIJO MAKSAN

MIRO MARKOVIĆ

DRAGO MALIĆ

LJUBO MAKSAN

IVAN BAŠIĆ

OPG MILORAD VIDAKOVIĆ

NADO GRUBIĆ

LUKA BRKIĆ

VIKTOR PRTENJAČA

ANTE VULIN

OPG BRANKO BRKOVIĆ

 

Brončane medalje:

 

OPG JOSIP VUČKOV

OPG LUCIJA DEŠPOJA

KNJIGOVODSTVENI OBRT ŽIRO vl. JOSIP KULAŠ, POLAČA

 

 

 

Kategorija PAKOVINE

Šampion:

OPG COSSETTO

 

10 najboljih:

 

ALELA Markočič & Vesel

VLADO MUNDA

OPG VOŠTEN

OPG LUPIĆ BALE

OPG ZANINI

OPG FLEGO

IVICA VLATKOVIĆ   III. berba

OPG RATKO ROMIĆ

OPG NINO ČINIĆ

PZ MASLINA I VINO

 

Zlatne medalje:

LIVIO COSSARA

ALELA Markočič & Vesel

OBITELJ PEDIĆ

OPG WILLIAM I ANESSA NEGRI

GORAN MÜHLSTEIN

IZTOK PLAHUTA

ALELA Markočič & Vesel

LILIJANA LAGANIS

DARIO GLAVINA

JADRANKA MAJIĆ

OPG BRUNO RADESICH KRASICA

OPG MARINO CIVITAN

DAVOR ZANINI

ŽELJKO GRGORINIĆ

ZIGANTE d.o.o.

OPG MARINO KRALJEVIĆ

OPG LUCIO TOFFETTI

OPG FLEGO

VLADO MUNDA

Ekoliška kmetija MORGAN

DRUŽINSKA KMETIJA OLEA Klodič Mirjana

JADRAN FURLANIČ

OPG LUPIĆ BALE

IVICA VLATKOVIĆ   II. berba

MARIO CRNOBORI

ALEN ROSANDA

SILVANO TANGER

OBRT "BENVEGNU"

DARKO JAKOMIN

STJEPAN HLADNIČ

STEVAN DOBROVIĆ

BORIS JENKO

IVICA VLATKOVIĆ   I. berba

OPG IPŠA MARIA - CASA MARŠIĆ

ANTE BRSTILO

OPG MARIO ŠTELKO

Turistična kmetija Tonin

TIMOTEJ ZUPAN

MATEJ I MIKELA CAH

OPG RADEŠIĆ PUNTA

MIRAN ADAMIČ

DUŠAN MOLJK

BOJAN DRINOVEC

U. O. BUDDY ZADAR

OPG MATE DUŠEVIĆ

RATKO ERLIĆ

DINO PUCER

Turistična kmetija Tonin

PETAR GURLICA

POLJOPRIVREDNI OBRT ĆIĆO

STJEPAN HLADNIČ

DRAGO KOŠUTA

JASNA BARUCA

IGOR MIHALIČ

FRANCO BARUCA

DAROSLAV SEDMAK

Ekološka kmetija BEM Sabadin

IZTOK OBAD

GIORGIO MARINO ZUDICH

OPG COSLOVICH

ZDRAVKO PIŠLAR

SERGEJ ROLIČ

HOTEL BELVEDERE d.o.o.

OPG STOJKO I BOŽO SURAĆ

DARKO DUJELA

OPG ANĐELKO BALJAK

GLAVKO PETAROS

MARKO MARANCIN

AMIR CRNALIĆ

DRUŽINSKA KMETIJA OLEA Klodič Milan

OPG JOŠKO VEŽA

OBITELJ ISKRA

 

Brončana medalja:

 

ROBERT FILIPIČ

 

Najbolje ulje sorte orkula – priznanje ORKULA ORKULI:

JADRANKA MAJIĆ

Uljara koja je preradila šampionsko ulje u kategoriji pakovine:

Uljara BENVEGNU, Krasica

Uljara koja je preradila šampionsko ulje u kategoriji otvorenih ulja:

Uljara RADELIĆ, Brist

Komentari