Vaterpolisti Zadra 1952 izgubili od Vojvodine

Vaterpolisti Zadra 1952 u susretu jedanaestog kola Triglav A2 regionalne lige na svom bazenu ugostili su Vojvodinu iz Novog Sada. Do pobjede su stigli gosti rezultatom 12:15. Zadrani natjecanje nastavljaju u skupini s momčadima od sedmog do dvanaestog mjesta.

Odličnih i vrlo učinkovitih uvodnih osam minuta gledali smo s obje strane. Rezultat je glasio 4:3 za sastav s Višnjika.

Slično je bilo i u drugoj dionici te se na predah otišlo omjerom 7:7. Poveli su gosti u trećem periodu 7:9, Zadar 1952 se vratio golovima Čačića i Lovrića te je na ulasku u zadnji dio bilo 9:9.

Tri minute ostale su do kraja rezultat je bio izjednačen 12:12. Postigli su igrači Vojvodine tada tri pogotka za konačnih 12:15.

Ivan Vrbnjak postigao je 4 pogotka, Lovre Zelić 2 dok su po jedan dali Lipej, Čačić, Magaš, Jakupović, Lovrić i Jurišić.