Zadar slavio na gostovanju kod Škrljeva

Deseto kolo HT Premijer lige donijelo je gostovanje košarkaša Zadra kod Škrljeva. Nakon četrdeset minuta igre do pobjede su stigli Zadrani rezultatom 87:88. Zadar se sada sa 7 pobjeda i 3 poraza nalazi na drugom mjestu, u vodstvu je Cibona.

Očekivano, put do slavlja za momčad s Višnjika bio je težak. Dočekao ih je „napaljen“ domaćin dok su igrači Ante Nazora večer prije igrali zahtjevan susret u Krešinom domu u kojem su bili bolji u nastavku ABA lige od Igokee.

Upravo i iz tog razloga ova pobjeda je još draža i dobiva više na važnosti. Mario Little bio je najučinkovitiji s 26 koševa, 23 je dodao Mislav Brzoja a 17 William Magarity.

Zadar se sada sa 7 pobjeda i 3 poraza nalazi na drugom mjestu, u vodstvu je Cibona. U nastavku natjecanja već ovog utorka gost Krešine dvorane je momčad s Baldekina, Šibenik.