Zadar slavio u Skoplju. Majstorica se igra u utorak u Krešinom domu.

Druga utakmica kvalifikacija za ostanak u ABA ligi igrana u Skoplju između MZT- a i Zadra donijela je pobjedu Zadra 77:78. Tako su Zadrani izjednačili u seriji na dvije pobjede na 1:1 te će majstorica u Zadru u utorak dati ime koja će od ove dvije momčadi igrati sljedeće sezone u ovom natjecanju.

MZT je bolje otvorio susret te je u šestoj minuti poveo 18:8 a nešto kasnije i 22:10. Prva dionica završila je vodstvom domaćina 23:18.

Pola druge četvrtine bilo je odigrano a sastav iz Skoplja bio je u prednosti 33:30. Zakucao je Žorić za 35:35 dvije minute prije isteka prvog djela. Serijom MZT-a 8:0 na poluvremenu je rezultat glasio 43:35 za igrače iz Makedonije.

Na otvaranju trećeg perioda MZT je otišao na 51:37. Zadar se vraća na 51:47. Uoči zadnjih deset bilo je 58:56 za domaćina.

Pet minuta ostalo je da se igra, minimalno vodstvo 64:63 imao je MZT. Little pogađa oba bacanja za 67:71 Zadra tri minute prije isteka ogleda. Woodard je pogodio tricu za 76:77 petnaest sekundi do kraja sraza. Žorić ubacuje jedno bacanje, Zadar je poveo 76:78. Woodard pogađa jedno  slobodno bacanje za 77:78. Žorića u skoku lopta pogađa u nogu, osam sekundi imao je MZT za pogoditi za pobjedu. Dotadašnji junak.Woodard postao je tragičar, promašio je za povratak MZT- a u ABA ligu.

Mario Little s 20 ubačaja bio je prvi strijelac, Luka Žorić je dodao 17 uz 7 skokova, Dašić 12 uz 8 skokova a Božić 8 koševa i 8 asistencija.