Cibona uvjerljivo porazila Sonik Puntamiku

14.11.2019.

22:39

Osmo kolo HT Premijer lige donijelo je gostovanje košarkaša Sonik Puntamike u Zagrebu kod Cibone. Nakon četrdeset minuta igre do pobjede su rezultatom 102:58. U sljedećem kolu Sonik Puntamika će u Jazinama ugostiti Zadar.

Jedino u prvih deset minuta nakon kojih je domaćin vodio 19:16 Puntamičani su bili ravnopravan suparnik.

Cibona je podignula intenzitet igre u drugoj dionici te je na poluvremenu vodila 48:30.

Već tada je pitanje pobjednika bilo riješeno iako su igrači Ivana Velića i u nastavku susreta bili dominantni te su ostvarili uvjerljivu pobjedu.

Kod Sonika najviše 15 koševa postigao je Josip Popić koji je imao i 10 skokova. Ono što veseli su prve seniorske minute mladog osamnaestogodišnjeg Šime Keserovića koji je na parketu proveo više od petnaest minuta koje je iskoristio za 6 koševa i 4 skoka.