Nogometaši Zadra poraženi su od Intera 2:1 na Stanovima. Borba za ostanak postaje sve zanimljivija. Četiri kola još su do kraja, Zadar je i dalje deveti na tablici u konkurenciji 12 momčadi.
27.04.2013.
19:27
Autor: Željko Kapelari
Nogometaši Zadra poraženi su od Intera 2:1 na Stanovima. Borba za ostanak postaje sve zanimljivija. Četiri kola još su do kraja, Zadar je i dalje deveti na tablici u konkurenciji 12 momčadi.
Slavlje Intera na Stanovima. Rezultatom 2:1 u susretu 29. kola porazili su momčad Zadra.
Skromnih prvih 45 minuta gledali smo u ogledu ovih dvaju protivnika. Nešto konkretniji bili su gosti ali pogodaka nije bilo. Drugi dio do bolje otvaraju domaćini te u 50. minuti stižu do vodstva, na asistenciju Begonje odlično je reagirao Josip Ivančić i doveo svoju momčad u vodstvo.
Svega šest minuta kasnije Inter je izjednačio preko Mislava Oršića koji je uhvatio na spavanju vratara Zadra, Tomu Gluića. Potpuni preokret uslijedio je u 74. minuti, gužvu u petercu Zadra iskoristio je Ante Budimir za vodstvo gostiju od 2:1.
U preostalom periodu Zadrani nisu uspjeli stići do izjednačenja te su tri boda otišla put Zaprešića. Četiri kola ostala su do kraja sezone, Zadar je ovim porazom sebi zakomplicirao stvari u borbi za ostanak u ligi. U sljedećem kolu očekuje ih novi izazov, gostuju u Vinkovcima kod Cibalije.
Programe Hrvatskoga radija slušajte na svojim pametnim telefonima i tabletima preko aplikacija za iOS, Android i Huawei.
Autorska prava - HRT © Hrvatska radiotelevizija.
Sva prava pridržana.
hrt.hr nije odgovoran za sadržaje eksternih izvora