Krka uzela puni plijen iz Krešinog doma

19.12.2015.

23:29

Treći uzastopni poraz košarkaša Zadra. U susretu 15. kola regionalne ABA lige na Višnjiku ih je rezultatom 74:67 svladala Krka iz Novog Mesta. Alarm se pali, stiže serija teških ogleda a Zadar je u crnom nizu.

Gosti su puno bolje krenuli u susret, u desetoj minuti vodili su 19:10 dok se na poluvrijeme otišlo njihovom prednošću 33:28.

Dobro je Zadar otvorio treću dionicu, u 25. minuti je po prvi put i poveo 37:36. Tada je opet stao, gosti su zaigrali odlično i poveli 52:41.Uoči zadnjih deset minuta semafor je pokazivao Zadar 44, Krka 54.

Četrdeset sekundi prije kraja sraza Zadar se primakao na 65:67. S tri ubačaja Ivanova gosti su stavili točku na „i“ ovog ogleda. Do slavlja ih je predvodio Sinovec sa 17 koševa dok je kod Zadra najviše 20 ubacio Delaš.

Sljedeće kolo donosi novi veliki izazov za Zadar, gostovanje u Beogradu kod Zvezde.