Hrvatski radio

Radio Zadar

M. Šutalo: Velika čast mi je igrati za Zadar

15.10.2013.

12:33

Autor: Željko Kapelari

HRT logo

HRT logo

Foto: HRT / HRT

Scoop Jardine napustio je KK Zadar ali mu je pristupio izvrstan šuter, Marko Šutalo, nekadašnji igrač Hemofarma, Vojvodine i Širokog.

Prvi trening s novim suigračima danas poslijepodne odradit će posljednje pojačanje Košarkaškog kluba Zadar, Marko Šutalo koji je u klub s Višnjika stigao iz Širokog za kojeg je prošle godine u regionalno ABA ligi u prosjeku po utakmici postizao 15 koševa. Dolazak u Zadar, Šutalo smatra velikim iskorakom u svojoj karijeri.

"Igrati za jedan tako veliki klub duge tradicije svakom igrača velika je čast pa tako i meni. Veliki izazov je ispred mene i želim ispuniti očekivanja od svih ljudi, o Zadru se sve zna, jedva čekam odigrati svoju prvu utakmicu, vjerujem da ću biti od velike pomoći treneru Vlašiću".

Upravo protiv Zadra pružao je redovno dobre igre.

"Ha, ha, tako se poklopilo, šalim se. Nadam se da će sada biti obrnuto, da ću svojim koševima pomoći Zadru da bude što bolji i da ostvarimo što više pobjeda u ovoj sezoni koja se pomalo zahuktava".

Koliko je upoznat sa momčadi Zadra?.

"Sve te momke znam , igrao sam protiv svih i vjerujem da će prilagodba trajati što kraće. Brzo ću se adaptirati na sustav igre Zadra, to je sigurno".

Debitantski nastup za Zadar, Šutalo će imati u nedjelju u Beogradu kod Partizana u susretu 4. kola regionalne lige.

Programe Hrvatskoga radija slušajte na svojim pametnim telefonima i tabletima preko aplikacija za iOS, Android i Huawei.