Poraz nogometaša Zadra od Zagreba

22.02.2013.

19:14

Unatoč najavama o osvajanju tri boda nogometaši Zadra poraženi su u Kranjčevičevoj ulici od Zagreba 2:1.

Poraz u susretu 21. kola Prve hrvatske nogometne lige upisali su igrači Zadra. Bolji od njih u Zagrebu rezultatom 2:1 bio je istoimeni domaćin.

Marcel Heister doveo je Zadar u vodstvo, s lijeve strane je snažnim udarcem svladao nemoćnog Livakovića u 27. minuti. Prednost su Zadrani držali do 40. minuti kada je na 1:1 izjednačio Lovro Medić.

Pitanje pobjednika riješeno je u drugoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena, strijelac za odlučujućih 2:1 za Zagreb bio Besart Abdurahimi.

U sljedećem kolu igrači Ferde Milina koji se i dalje nalaze u donjem djelu tablice na Stanovima će ugostiti Lokomotivu.