Slavlje Sonik Puntamike kod Osijeka

23.04.2021.

21:18

Pobjedu su u susretu 32. kola HT Premijer lige ostvarili košarkaši Sonik Puntamike. Slavili su na gostovanju u Osijeku kod Vrijednosnica 70:80. Do pobjede je Sonik predvodio kapetan Dino Palčić koji se igrao s triple double učinkom. Postigao je 19 koševa, imao je 11 skokova i 7 asistencija.

Nakon prve dionice „zeleni“ su imali vodstvo 20:23 dok se na poluvrirjeme otišlo njihovom prednošću 35:39.

Izvrsno su igrači Sonika krenuli u treću dionicu. Serijom 15:0 u dvadeset i pet minuti semafor je pokazivao 37:54 u njihovu korist dok su uoči zadnjeg perioda vodili 44:60.

Uspjeli su se domaćini tri minute kraja približiti na zaostatak od pet koševa (65:70), međutim, nisu imali snage za napraviti i potpuni preokret. Stigli su tako gosti do 17 pobjede u ligi uz 15 poraza te su i dalje u borbi za petim mjestom uoči početka doigravanja.

Do pobjede je Sonik predvodio kapetan Dino Palčić koji se igrao s triple double učinkom. Postigao je 19 koševa, imao je 11 skokova i 7 asistencija. Kod domaćina Vito Porobić i Pavao Paić ubacili su po 16 koševa.

U sljedećem kolu Puntamičani će na svom parketu ugostiti Šibenku.