Sonik Puntamika nakon produžetka poražena kod Osijeka

19.10.2019.

20:38

Košarkaši Sonik Puntamike izgubili su u susretu četvrtog kola HT Premijer lige. Bolje od njih u Osijeku bile su nakon produžetka Vrijednosnice Osijek rezultatom 102:95. U sljedećem kolu Puntamičani će u Jazinama ugostiti Goricu.

Nakon pola prve četvrtine rezultat je bio izjednačen 12:12. Puntamičani su stali, domaćini su to iskoristili te su serijom 15:0 na isteku prvih deset minuta vodili 27:12.

Stečeno vodstvo Osječani su bez problema kontrolirali i u drugoj četvrtini te se na poluvrijeme otišlo njihovom prednošću 50:35.

Treću dionicu bolje su odigrali Puntamičani, smanjili su vodstvo Vrijednosnica na 69:61 uoči odlučujućeg perioda.

Igrala se 38.minuta Osijek je vodio 86:80. Vratili su se Zadrani sa šest uzastopnih koševa te je susret nakon četrdeset odigranih minuta završio bez pobjednika 86:86.

Pet minuta nadoknade bolje su odradili domaćini te su slavili s ranije spomenutih 102:95.

Juraj Segarić postigao je najviše 22 koša, Eddi Jurjević je dodao 19 dok je kod Vrijednosnica 26 postigao Zadranin, Lovre Bašić.