U četvrtak će itekako zanimljivo biti na zadarskom Forumu. Zadar ovih dana živi tenis, sve je u znaku polufinalnog susreta Svjetske skupine Davis Cupa između Hrvatske i Francuske, koji je na rasporedu od 16. do 18. rujna u Krešinom domu. Uživo na ovom događaju bit će i Radio Zadar.
Tim povodom od 10 do 12 sati bit će održan Kids Day uz sudjelovanje djece koja igraju tenis, ali i onih koji bi to tek željeli pokušati. Događaj će uveličati, nakon završetka treninga i hrvatski reprezentativci.
Nakon toga od 12 sati uslijedit će ceremonija izvlačenja parova a zatim će obje reprezentacije održati konferencije za novinare.
Programe Hrvatskoga radija slušajte na svojim pametnim telefonima i tabletima preko aplikacija za iOS, Android i Huawei.